Basında Biz...

Videolar
Reklam Filmi
Montaj 1
Montaj 2
Montaj 3
Montaj 4

Yararlı Linkler
Comfortt Fotoselli
Tanıtım
Neden Fotoselli
Musluk?
Uyumluluk
Sorun Giderme
Müşterilerimize Tavsiyeler
Sıkça Sorulan Sorular
Ürün Kataloğu (PDF)
Kullanım Kılavuzu
(PDF)

Banka Havale
Bilgileri
Mail Order

 GRUP LİNKLERİ

 

Firmalar Rehberi

Firmalar Rehberi

21 Eylül 2021 - Salı

GARANTİ KOŞULLARI

 1. Garanti süresi malın teslim tarihinden itibaren başlar ve 2 yıldır.
 2. Malın bütün parçaları dahil olmak üzere tamamı firmamızın garantisi kapsamındadır.
 3. Malın, garanti süresi içerisinde arızalanması durumunda, tamirde geçen süre, garanti süresine eklenir. Malın tamir süresi en fazla 30 iş günüdür. Bu süre, malın servis istasyonuna, servis istasyonunun olmaması durumunda sırasıyla malın satıcısı, bayii, acentası, temsilciliği, ithalatçısı veya imalatçısından birisine bildirim tarihinden itibaren başlar. Sanayi malının arızasının 15 iş günü içerisinde giderilmemesi halinde, imalatçı veya ithalatçı, malın tamiri tamamlanıncaya kadar benzer özelliklere sahip başka bir sanayi malını tüketicinin kullanımına tahsis etmek zorundadır.
 4. Malın garanti süresi içerisinde, malzeme, işçilik ve montajdan kaynaklanan üretim hatalarından dolayı arızalanması halinde, işçilik masrafı, değiştirilen parça bedeli ya da başka herhangi bir ad altında hiçbir ücret talep etmeksizin tamiri yapılacaktır.
 5. Malın;
  - tüketiciye teslim edildiği tarihten itibaren, belirlenen garanti süresi içinde kalmak kaydıyla, bir yıl içerisinde; aynı arızanın ikiden fazla tekrarlanması veya farklı arızaların dörtten fazla meydana gelmesi veya belirlenen garanti süresi içerisinde farklı arızaların toplamının altıdan fazla olması unsurlarının yanı sıra, bu arızaların maldan yararlanamamayı sürekli kılması,
  - tamir için gerekli azami sürenin aşılması,
  - servis istasyonunun mevcut olmaması halinde sırasıyla satıcısı, bayii, acentası, temsilciliği, ithalatçısı veya imalatçısından birisinin düzenleyeceği raporla arızanın tamirinin mümkün olmadığının belirlenmesi durumlarında, malın ücretsiz değiştirilmesi, bedel iadesi veya ayıp oranında bedel indirimi yapılacaktır.
 6. Malın aşağıdaki bölümde belirtilen "Garanti Kapsamı Dışında Kalan Arızalar" için garantisi geçerli değildir.
 7. Garanti belgesi ile ilgili olarak çıkabilecek sorunlar için T.C. Sanayi ve Ticaret Bakanlığı, Tüketicinin ve Rekabetin Korunması Genel Müdürlüğü'ne başvurulabilir.

GARANTİ KAPSAMI DIŞINDA KALAN ARIZALAR

 1. Taşıma sırasında ürünlerde meydana gelebilecek hasarlar.
 2. Yetkisiz kişilerce kullanma yerlerinde yapılan hatalı montajdan meydana gelen arızalar.
 3. Ürünlerin kullanma kılavuzunda yer alan hususlara aykırı kullanılmasından kaynaklanan arızalar.
 4. Asit ve aşındırıcı toz veya sıvı ihtiva eden temizlik maddeleri ile yapılan temizleme sonucundaki yüzey bozulmaları.
 5. Ürünlerin yetkisiz onarım birimleri tarafından demonte edilmesi.
 6. Orijinal yedek parça dışında kullanılan parçalar nedeni ile ürün özelliğinin bozulması.
 7. Pilli ürünlerde pilin arıza dışı normal olarak tükenmesi.
 8. Ürünün kullanıldığı ortamın asit ve aşındırıcı toz veya sıvı içeren temizlik ürünleri ile temizlenmesi sonucu ortaya çıkan buharın yetersiz havalandırma nedeniyle ürünün kaplamasında meydana getireceği bozulmalar.
 9. Pilli ürünlerin orjinal pil dışındaki herhangi bir pil ile çalıştırılması.
 10. Ürünün hatalı veya sert kullanılması ya da kullanıcı hatası sonucu oluşacak arızalar.
 11. Üründe; tesisattan gelen taş partikülleri, çamur, çapak,kum, vb. etkilerle veya kireçlenme nedeniyle oluşan arızalar.
 12. Atmosferik olaylar sonucu veya ürünlerin dış ortamda kullanımı sonucu oluşabilecek hasarlar.

GARANTİ BELGESİ

Ürünlerimiz garanti belgesi ile satılmakta olup müşterilerimize garanti belgesi ve faturası ürün beraberinde gönderilmektedir.

Garanti Belgesi
Geçerlilik Tarihi ve No’su: 11.06.2010 – 52603

Garanti Belgesi ve geçerlilik süresine ilişkin sorgulama T.C. Sanayi ve Ticaret Bakanlığı’nın resmi internet sayfasından www.sanayi.gov.tr yapılabilir. Yetkili servis istasyonumuz nezdinde Garanti Belgesi ile ilgili sorunlar yaşamanız durumunda firmamızdan destek alabilirsiniz.

Fatura tarihinden sonra 10 gün içinde arızalanan ürünlerin kargo ücretleri, önceden PROFI-CHEMICALS ile teyitleşilmesi ve sadece anlaşmalı kargo firmalar ile gönderilmeleri durumunda tarafımızdan karşılanır.


SERVİS HİZMETİ

Firmamız, tüm cihazların garanti süresi boyunca, normal ve amacına uygun kullanımları sağlandığı takdirde malzeme ve işçilikten kaynaklanan hiç bir hata içermediğini garanti etmektedir.

Cihazınızın arızalanması durumda aşağıda yer alan İstek/Şikayet Formu'nu doldurarak şikayetinizi önce 0212 875 81 27 nolu faksa bildirmeniz ve daha sonra ürünü yetkili servis istasyonumuzun adresine göndermeniz yeterlidir.

Garanti süresi devam eden cihazınızın arızalanması durumunda, arızalı cihazınıza ücretsiz olarak Servis hizmeti sağlanmaktadır. Garantisi bitmiş olan herhangi bir cihazın arızalanması durumunda ise, ücreti karşılığı yine
Servis hizmeti verilmektedir.

Servis Hizmetleri konusunda size sunulabilecek çözümler hakkında daha ayrıntılı bilgi almak için lütfen bizim ile temas kurunuz (0212 875 81 72).

İstek/Şikayet Formu'nu indirmek için Tıklayın!
HTML formatında görüntülemek için Tıklayın!

Garanti Belgesi Uygulama Esaslarına Dair Yönetmelik

SSHYB No:15364
Servis Listesi

 

Yararlı Linkler
Comfortt Fotoselli Tanıtım
Neden Fotoselli Musluk?
Uyumluluk
Sorun Giderme
Müşterilerimize Tavsiyeler
Sıkça Sorulan Sorular

Auto Spout Hizmet Merkezi, haftanın 7 günü 08:00-24:00 saatleri arasında 0212 875 81 27 telefon numarası ile hizmet vermektedir.

Auto Spout ile ilgili herhangi bir soru, sorun ve servis hizmeti talebinizi iletmek için; 0212 875 81 72 'yi arayabilirsiniz.

Yetkili Servis İstasyonumuzun İletişim Bilgileri:

SERBÜLENT SÜRER - JAPON HASAN
Karatarla Mah. Söylemez Pasajı Kat: 2 No:191
Gaziantep
Tel./Faks: 0 342 218 02 81
Email: japon.hasan@hotmail.com

 

Copyright (c) 2007. Auto-Spout.net - Her hakkı saklıdır.