Видео файлы
Видео 1
Видео 2
Видео 3
Видео 4

Полезные ссылки
Ознакомление с адаптером «Aqua-Comfort»
Сенсорный смеситель или адаптер «Aqua-Comfort»
Совместимость
Выявление Неисправностей
Советы покупателям
Часто задаваемые вопросы
Инструкция по применению
(PDF)

Online заказ

Монтажная пена и герметика марки

28 Октябрь 2021 - Четверг

SU TASARRUF CİHAZI Comfortt® Fotoselli

Banyo ve Mutfak Bataryalarında Fotoselli Dönemi Başladı

Restoranlarda, sinemalarda, havalimanlarında, otellerde, hastanelerde ve birçok alış-veriş merkezlerinde olduğu gibi toplu kullanıma açık hemen hemen bütün WC’lerde artık fotoselli musluklar
tercih edilmektedir. Peki neden? Gayet açık…

Günlük hayatımızda su kullanımını azaltmanın, aynı zamanda toplu kullanım yerlerinde hijyeni
sağlamanın en önemli yollarından biri fotoselli musluklar oldu. Bu nedenle toplu kullanım yerlerindeki lavabo bataryalarının yüzde 50’sinin fotoselliye döndüğü görülüyor.


Peki, evde ellerimizi yıkarken, dişlerimizi fırçalarken, tıraş olurken, bulaşıkları durularken suyun boşuna akmasını önlemek için ne yapabiliriz? Sabit musluklarımızı söküp yerine pahalı fotoselli bataryalar takmak için en az 1.000 – 1.500 YTL arası harcamak mı gerekiyor? Buna bir de tesisat masrafları eklenince yatırdığımız para, kendini ne zaman amorti eder? Bilinçli ve tasarruflu su kullanımını evimizde de sağlamak için ne yapabiliriz?Su Sarfiyatına Teknolojik Çözüm -
Comfortt® Fotoselli Musluk Aparatı ile %70 Su Tasarrufu Sağlayın

İşte evlerimizdeki mevcut banyo ve mutfak armatürlerine takılan yepyeni bir ürün - Comfortt® Fotoselli Musluk Aparatı. Tüm konutlardaki mevcut standart musluğun ucuna monte edilerek su israfını tamamiyle önler ve elektronik bataryalardaki kullanım kolaylığını evinize taşır. Böylece daha az su ile yıkama ve temizleme işlemleri yapılır. Tüm musluk tiplerine uyumludur. Takılması çok kolay ve güvenlidir.

Artık musluğu açıp kapatmak, su miktarını ayarlamak yok... Sensör, yıkanmaya hazır eli görüyor, suyu akıtıyor... El geri çekilince suyun akması da anında duruyor... Üstelik musluğu açıp kapatmak için el değdirmeye gerek kalmıyor...

Comfortt® Fotoselli Musluk Aparatı ile evinizde maksimum hijyen, maksimum konfor ve maksimum su tasarrufunu yakalayın.
Elektronik tertibat ile çalışan ve %70 oranında su tasarrufu sağlayan Comfortt® Fotoselli Musluk Aparatı özellikle konutlardaki tüm mevcut bataryalara takılacak şekilde tasarlandı.

Geleceğe Bir Damla Sakla

Banyo ve mutfaklarımızdaki armatürleri kullanırken ne kadar çok suyun boşa aktığını bir düşünün. Ellerimizi yıkarken, dişlerimizi fırçalarken, tıraş olurken, bulaşıkları durularken bir dakika boşa akan su yaklaşık 15-20 litredir.
Veya gereksiz yere su akmasın diye, o esnada armatürü kaç kere açıp kapama zahmetinde bulunduğumuzu bir düşünün...

Oysa Comfortt® Fotoselli Musluk Aparatı kullanıldığında, her diş fırçalama sırasında ortalama 15 litre, tıraş olurken de günde 15 - 35 litre su tasarruf ediyorsunuz.

Hijyeniktir

Hijyen sağlamanın temelinde el ve tuvalet temizliği yer alıyor. Her gün fark etmeden üzerinde milyonlarca mikrop barındıran yerlere temas ediyoruz. Elimizi yüzümüzü yıkarken de bu mikropları istemeyerek musluklara aktarabiliyoruz. Özellikle toplu kullanım alanları olarak tanımlanan okul, alışveriş merkezleri, hastaneler, oteller için üretilen Comfortt® Fotoselli Musluk Aparatı sayesinde evimizde de bataryaya dokunmadan suya ulaşabilmeyi sağlıyor, aynı zamanda fazla su tüketimini ortadan kaldırıyor.

Bu nedenle özellikle evlerde de tüm lavabo bataryalarının bir an önce fotoselliye dönüşmesi gerekiyor... Hem suyu daha az kullanmamız, hem de birbirimize hastalık bulaştırmamamız için... Zira bu ürünlerde, kullanıcıların armatür ile teması olmadığı için hijyen en üst seviyededir. Özellikle çocuklu ailelerde "sağlık ve hijyen" konusu, olası enfeksiyonlardan korunma ve yayılmasını önlemek açısından daha da önemli olmaktadır.

Cihazın Teknik Özellikleri

Comfortt® Fotoselli Musluk Aparatı, hijyen ve su tasarrufu açısından son derece teknolojik ve çağdaş bir çözüm sunuyor. Cihazın ön tarafında bulunan küçük fotosel göz; altına tuttuğunuzda elinizi hemen algılayıp suyun akmasını sağlıyor. Sabit bir şiddette ve oldukça muntazam akan su, işiniz bitip elinizi altından çektiğinizde yine bu akıllı aparat tarafından anında kesiliyor. Ayrıca ürün üzerindeki perlatör non-toxic (zehirli olmayan), kireç kırıcılı ve hijyenik akışlıdır. Bu özelliği sayesinde hijyenin en üst seviyede zorunluluk olduğu ortamlar için oldukça kullanışlı ve uygun sıhhi tesisat aparatıdır.
PROFI-CHEMICALS güvencesi ile piyasaya sürülen bu cihaz dayanıklılık bakımından da oldukça iddialı. Ürün 2 yıl garantilidir.

Comfortt® Fotoselli Musluk Aparatı ile tüm musluklarınız sadece 5 dk. içinde fotoselli hale dönüşüyor. Her tip musluğa hiç bir alet edevat (tornavida, elektronik alet vs.) gerektirmeden monte edilebiliyor.

Cihazda 1 adet sensör bulunmaktadır. Elinizi musluğa yaklaştırınca su otomatik olarak hiçbir tuşa basmanıza gerek kalmadan akıyor ve elinizi çekince de aniden kesiliyor. Böylece %70 su tasarrufu sağlanıyor.

Suyun sürekli akmasını istiyorsanız cihazın üstündeki "Reset" tuşuna bir kere basıyorsunuz ve musluk 3 dk. akıyor. Yeniden "Reset" tuşuna basınca su kesiliyor. Cihaz görme mesafesini ise otomatik olarak ayarlıyor.

Evde, işyerlerinde, otellerde, hastanelerde ve her yerde, hijyenik ve tasarruflu bu cihazları kullanabilirsiniz.
Cihaz sadece 4 adet AAA kalem pil ile çalışır ve kullanıma bağlı olarak 1,5 yıla kadar kullanılabilir.

• EKONOMİK: Sadece elinizi musluğa uzattığınızda su akıtacağından ekonomiktir. Ayrıca hava-su karışımı sağlayan özel filtresi ile su kullanımında ekstra tasarruf sağlar.

• HİJYENİK: Elektrik tesisatına ihtiyaç göstermeyen çağdaş görünümlü bir su tasarruf cihazıdır. El temasına ihtiyaç olmadığından hijyeniktir. Fotosel alıcı devrede olduğu sürece su akıtır.

• KOLAYLIK VE ZAMANDAN TASARRUF: Çabuk montaj imkanı ve kolay bakımı ile zaman kazandırır. Elektrik tesisatına gerek yoktur. 4 adet AAA kalem pil ile çalışır. Yeni bir pil yaklaşık 200.000 kullanım sağlar. Pil ikaz lambası mevcuttur.

Uygulama Yerleri

Tüm evlerdeki standart mutfak ve lavabo bataryalarında, oteller, sinemalar, restoranlar, iş yerleri, okullar, havaalanları, hastaneler, umumi tuvaletler, lüks konutlarda... Kısaca; suyun ve musluğun olduğu, hijyenin ve tasarrufun gözardı edilmediği her mekanda...

Ayda 15 YTL ile 12 Ay Taksit İmkanı

Bir adet Comfortt® Fotoselli Musluk Adaptörü hemen sipariş verin, evinize teslim edelim.
(Taksitli satışlar sadece Yapı Kredi WorldCard'lar için geçerlidir).

Ürün iki yıl garantilidir.


Yararlı Linkler
Comfortt Fotoselli Tanıtım
Uyumluluk
Sorun Giderme
Müşterilerimize Tavsiyeler
Sıkça Sorulan Sorular

Copyright (c) 2007. Auto-Spout.net - Her hakkı saklıdır.