Видео файлы
Видео 1
Видео 2
Видео 3
Видео 4

Полезные ссылки
Ознакомление с адаптером «Aqua-Comfort»
Сенсорный смеситель или адаптер «Aqua-Comfort»
Совместимость
Выявление Неисправностей
Советы покупателям
Часто задаваемые вопросы
Инструкция по применению
(PDF)

Online заказ

Монтажная пена и герметика марки

28 Октябрь 2021 - Четверг

HAKKIMIZDA

İnsan hayatının, çevrenin ve doğal kaynakların korunması ve güvenliği için azami özeni gösteren ve dünya çapındaki satış ağıyla yapı ve endüstri kollarında, özel kimyasallar konusunda faaliyet gösteren firmamız, 1999 yılından itibaren; müşterilerimizi, bayilerimizi, çalışanlarımızı birlikte mutlu edebilen, sektörün dürüst, yenilikçi, insana, çevreye ve kaliteye saygılı, sürekli gelişen, lideri olmayı amaçlamıştır.

Yapı sektörüne yönelik hırdavat, nalburiye ve yapı kimyasalları ürün gruplarında tedarikini yaptığımız silikon, akrilik mastik, poliüretan mastik, inşaat ve panel yapıştırıcıları, tek komponentli poliüretan montaj köpük gibi profesyonel derz dolgu malzemeleri konusunda uzmanlaşmış olan firmamız, sektöre sunduğu kalitesi, yenilikleri, ürün çeşitliliği, yaptığı yatırımlar ve izlediği başarılı pazarlama stratejisiyle PROFI markası adı altında, Türkiye'nin bir çok il ve ilçesinde geliştirmiş olduğu geniş dağıtım ağı sayesinde, ürünlerini kolay ve sorunsuz bir şekilde kullanıcılarına ulaştırmakta, 12'yi aşkın ülkeye gerçekleştirdiği ihracatlarla şimdiden saygın markalar arasındaki yerini almaya başlamıştır.

Ürünlerimizin her biri, kendi dalında lider veya önde gelen Avrupalı üreticilerin imal ettikleri hammaddeden üretilmiş olup üstün kaliteli ve uzun ömürlü profesyonel inşaat derz dolgu malzemeleridir. Gerek satış gerekse teknik servis ekibimiz sizlere ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi sunmaktan memnuniyet duyacaklardır.

Daha fazla bilgi için lütfen www.profi-chemicals.com.tr ziyaret ediniz.
Ürün Listesi için tıklayınız.
Türkçe Katalog için tıklayınız.

Şirketimiz aynı zamanda yıllardır çevre dostu ürünlerin tanıtımını ve satışını yapmaktadır. Bugüne kadar yüz binlerce aile, şirketimizin ürünlerini beğenerek kullanmakta; hem aile bütçelerini, hem de çevrelerini korumaktadırlar. Bu sayfada yer alan Comfortt® Fotoselli Su Tasarruf Aparatı, şirketimizin pazarlama gamında bulunan diğer bir ürünüdür. Comfortt® Fotoselli Musluk Aparatı, dünyanın tek, tesisatçıya gerek duymaksızın uygulanabilen musluk-monte patentine sahip cihazıdır.

Fiziksel temas olmaksızın suyun akışını-kesilmesini sağlayan, tüm standart bataryalara başarıyla uygulanabilen Comfortt® Fotoselli Su Tasarruf Aparatı, özellikle toplu kullanım alanlarında hijyen sağlamakta, ihtiyaç duyulan miktarda su akışına izin vermesiyle de su tasarrufu gerçekleştirmektedir. Modern çizgileri ile satışa sunduğumuz seri, banyolarda ve toplu kullanım alanlarında kullanıcılara güven sunmaktadır.

PROFI-CHEMICALS’in Comfortt® Fotoselli markalı fotoselli su tasarruf cihazları, farklı tasarımları ile beğeni kazanmıştır. Tasarımlarının yanı sıra armatür sağlık gereçleri alanında fonksiyonelliği ve su tasarrufunu ön plana çıkaran özellikleri ile kaliteli ürün anlayışını da desteklemektedir.

Comfortt® Fotoselli cihazları, gerek oteller gerek nihai tüketicilerin banyo ve mutfaklarında “el değmeden” temizlik sağlaması ve su tüketimini %70 oranında azaltması sebebiyle tercih edilmektedir. Firmamız bu anlamda, her kesimin alım gücüne uygun maliyetle, su tasarrufuna katkıda bulunmayı misyon edinmiştir.

Ekolojik kıyamet, küresel ısınma ve iklim değişiklikleri ülkemizde de etkisini göstermektedir. Ayrıca kalkınmakta olan ve nüfusu artan bir ülke olması nedeniyle de Türkiye'nin enerji tüketimi hızla artmaktadır. Bu da doğal kaynakların bilinçsizce ve büyük bir hızla tüketilmeye başlamasına neden olmuştur. Bilinçsiz tüketim, enerji kaynaklarının verimli kullanımını gündeme getirdiği gibi, özellikle büyük kentlerimizin içme suyu kaynaklarındaki hissedilir seviyedeki azalmalar, gelecekte içme suyu temini kaygısını öne çıkarmaktadır. Her bireyin doğal kaynaklarımızı daha sorumlu tüketmesi gerektiği gibi, işletmelerin de üzerine düşen görev, doğal kaynaklarımızı tutumlu kullanmak ve her alanda tasarrufu sağlamaktır. Enerjide tutum, sınırlı enerji kaynağının en verimli biçimde kullanılması, gereksiz enerji tüketiminin ve kayıplarının azaltılmasıdır. Enerjide tutum, aynı işi daha az enerji ile yapmaktır. Önlem alınmaması, insanlarımızın su kullanımında dikkatli ve tasarruflu davranmaması durumunda Türkiye'de susuzluk çekeceğimiz günler uzak değildir.

Comfortt® Fotoselli cihazları, toplu kullanım alanlarında su tasarrufu sağlaması ve hijyenik olması ile özellikle tercih sebebi olmaktadır. Özellikle lüks konut projeleri ve oteller tarafından kullanılan Comfortt® Fotoselli cihazlarını şimdi yurt genelinde, zengin ürün gamı bulunduran yapı malzemeleri satışı yapan bütün marketlerden, evinize en yakın su satış bayilerinden temin etmeniz mümkündür. Size en yakın bayi için bizi arayınız.

Ürünlerin Türkiye Genel Dağıtımı ve bayi organizasyonu ARSU SU ARITMA SİSTEMLERİ tarafından organize edilmektedir. Ürünlerimiz müşterilerimize, yapı malzemeleri satış noktaları, doğrudan pazarlama, kampanyalı satışlar, interaktif pazarlama, promosyonlu satışlar gibi çeşitli dağıtım kanalları vasıtasıyla ulaştırılmaktadır.

Eğer siz de yetkili satıcı olmak isterseniz lütfen bizimle irtibat kurun. İrtibat için Lütfen Buraya Tıklayın.

Türk Patent Enstitüsünce tescil edilmiş Comfortt® Fotoselli markasına sahip olan firmamız, aynı zamanda ürünün Türkiye’deki tek yetkili satıcısıdır.

 

Copyright (c) 2007. Auto-Spout.net - All rights reserved.